Krzysztof, 42 lata, firma transportowa

Jestem przedsiębiorcą o blisko 20 letnim stażu. Internet to dla mnie nowość - dopiero się go uczę. Wykorzystuję go jednak w postaci pozycjonowania, pozyskując w ten sposób nowych klientów.

Marek, 59 lat, firma handlowa

Swoją firmę prowadzę w bardzo dokładny, przemyślany sposób. Zawsze stroniłem od niepotrzebnych wydatków. Początkowo sceptycznie podchodziłem do pozycjonowania, jednak z biegiem czasu widzę, że była to jedna z najlepszych decyzji marketingowych.

Agnieszka, 27 lat, biuro projektowe

Pozyskuję klientów głównie z internetu. Poszukując najbardziej skutecznych form reklamy skupiłam się na pozycjonowaniu. Korzystam również z innego sposobu reklamowania się, jednak pozycjonowanie mojej strony przynosi najlepsze rezultaty.

Rafał, 26 lat, sklep internetowy

Każda wydana złotówka na reklamę musi do mnie wracać z nawiązką. Dlatego głównie skupiam się na pozycjonowaniu, dzięki któremu trafiam dokładnie do swoich klientów. Płacę za efekty, więc nie martwię się o nadmierne wydatki.

Kilka podstawowych pytań i odpowiedzi

Wyceń swoją usługę pozycjonowania


Dzień dobry, w czym możemy Ci pomóc?
info@mediapremium.pl
tel. 500 010 606

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie jest to szereg zabiegów, których wynikiem ma być podniesienie w wynikach wyszukiwania danej strony na wybrane słowa kluczowe. Należy pamiętać, że jest to proces, który trwa przez cały czas. Praca pozycjonera jest zatem czynnością systematyczną, nigdy się nie kończącą.

Dla zobrazowania tej sytuacji posłużymy się przykładem. Załóżmy, że posiadamy stronę internetową, która jest wizytówką naszej firmy. Podstawowe informacje o nas, czym się zajmujemy, oferta, kontakt - klasyczny serwis firmowy. Nasza branża to transport, przewozy towarów. Miejsce działalności to przede wszystkim Dolny Śląsk - załóżmy, że nacisk kładziemy na Wrocław. W związku z tym zależeć nam będzie na tym, aby szybko, tanio i skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów właśnie z tego regionu. W jaki sposób zrobić to najłatwiej? To oczywiste - przez pozycjonowanie! Zdecydowana większość ludzi poszukujących tego typu informacji skorzysta z wyszukiwarki, wpisując w nią np. transport wrocław czy przewozy wrocław. Z uzyskanych wyników przejrzą kilka ofert i skontaktują się z potecjalnym wykonawcą. Zadaniem pozycjonowania jest, aby Twoja strona była wysoko w wynikach wyszukiwania, a co za tym idzie, aby Twój potencjalny klient miał szansę na nią trafić!

Musisz wiedzieć o tym, że Twoja strona będzie poważnie pomocna w pozyskiwaniu klientów dopiero wtedy, gdy osiągnie minimum 10. pozycję na dane słowa kluczowe. Wynika to z tego, że poszukujący informacji (potencjalni klienci) zazwyczaj zatrzymują się na pierwszej stronie wyników. Mały ich odsetek decyduje się na głębsze i bardziej dokładne poszukiwania. Wysoka pozycja Twojej strony zatem zdecydowanie zwiększa Twoje szanse na odniesienie sukcesu.

Mam nadzieję, że udało mi się skutecznie zobrazować istotę i sens pozycjonowania. Zrozumienie sensu i przydatności pozycjonowania pozwoli Ci na dokładniejsze zgłębienie tego tematu. Wybierz z menu po lewej stronie podstawowe pytania i poznaj na nie odpowiedzi. Zależy nam, aby nasz klient był świadomy usługi na jaką się decyduje. W takim przypadku pozycjonowanie jest bardzo skuteczne, a każda wydana złotówka jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści!

Pamiętaj również, że możesz już na tym etapie skorzystać z wyceny swojej usługi pozycjonowania. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz z lewej strony, a prześlemy Ci dokładną wycenę, przygotowaną specjalnie dla Ciebie.